בן מיטלמן הוא כתב ומגיש בחברת החדשות של ישראל. לשעבר גל"צ, ערוץ הספורט. בעל ניסיון של למעלה מעשור ככתב ספורט, שליח חברות החדשות לשלושה מונדיאלים ושני משחקים אולימפיים. 

משמש ככתב הספורט של חדשות ערוץ 2 מאז 2008.

מגיש את הפודקאסט "עושים ספורט-קאסט" ברשת עושים היסטוריה על הנושאים העמוקים והסוגיות המרתקות של עולם הספורט הישראלי ועולמי.

שירת כשליח חדשות ערוץ 2 למונדיאל 2010 בדרום אפריקה, וכן לאולימפיאדת לונדון 2012, למונדיאל 2014 בברזיל, לאולימפיאדת ריו דה ז'ניירו 2016 ולמונדיאל 2018 ברוסיה.

ההרצאות שלי:

למה מדינות מארחות מונדיאלים ואולימפיאדות?

אולימפיאדה היא "אירוע השלום הגדול בעולם", גמר המונדיאל הוא משחק הספורט הנצפה ביותר. אלא שמאחורי האצטדיונים המפוארים והביצועים של טובי הספורטאים בתבל, המדינות המארחות גם חושפות עצמן לסיכונים כלכליים וחברתיים עצומים. בן מיטלמן, שליח חברת החדשות ל-2 אולימפיאדות ו-3 מונדיאלים, חוזר לסיפורים מאחורי הקלעים ומסביר מדוע מדינות בכל זאת נכנסות להרפתקה הזאת ואיך ייראו האולימפיאדות של העתיד?

"מה מקולקל בספורט הישראלי?"

צה"ל הוא אחד הצבאות החזקים והמתקדמים בעולם, ההייטק הישראלי הוא סיפור הצלחה אדיר וגם בחקלאות, בספרות ובעוד אינספור תחומים, ישראל מסתכלת על רוב העולם מלמעלה. אז למה בספורט אנחנו מתקדמים רק ברברס? בן מביא סיפורים מאחורי הקלעים ותובנות מאינספור ראיונות עם ספורטאים ישראלים ובינ"ל, על הבעיות, התחלואות, וגם הצעות לשיפורים כי תאמינו או לא, גם בספורט לא נגזר עלינו להיות בתחתית.

לפרטים נוספים ולהזמנות צרו קשר

speakers@podil.net

03-3741907