מרצה ועיתונאי רכב וטכנולוגיה כבר עשרים שנה (מגזין הגה, דה מרקר, מסע אחר ועוד רבים). סקרן ומעריץ חוכמה, עיצוב טוב והנדסה מבריקה ויודע להפוך את כל זה לסיפור טוב

מרצה מזה שנים רבות בנושאים מגוונים על תרבות וטכנולוגיה, ובעיקר על כל מה שמשלב בין גלגלים ומנוע. אסף חי ונושם חוויות מוטוריות, בכביש ובשטח, וגם מאמין בכל ליבו בטכנולוגיות החדשות שידאגו שכולנו נגיע הביתה בשלום.

מנחה את הפודקאסט "עושים רכב", מגיש בווידאו, כותב ועורך במגוון אמצעי מדיה בעיקר בתחומי הרכב והטכנולוגיה. כתב וערך בעיתון ובמגזין דה מרקר, בגלובס, במסע אחר, במגזין "הגה", באתר iCar, וואלה, פורבס ורבים נוספים.

תחומי העניין שלו רחבים מאוד, מצילום ותרבות, דרך הנדסה ומדעים ועד לעיצוב וארכיטקטורה, ובאמצעות הסקרנות הזו מעמיק ומעניק רבדים רבים נוספים להרצאות שלו. בין לקוחותיו פאנלים של בכירי חברות עסקיות גדולות, אנשי מכירות, מארגני ערבי תרבות ללקוחות וחוגי תרבות קהילתיים.

ההרצאות שלי:

הכשלונות הכי קולוסאליים בעולם המכוניות

כל המכוניות הנפלאות שנולדו כדי להתנקם באנזו פרארי; המותג שניסה - פעמיים - לייצר את המכונית הכי טובה בעולם; הדגמים שכמעט הפילו את היצרנים שלהם ואיך אפשר בלי הכשלונות המסחריים הכי מפוארים בהיסטוריה והמכוניות הכי, אבל הכי גרועות בהיסטוריה

מי באמת היתה המכונית הראשונה וכיצד תיראה המכונית של 2040

פורד מודל T? המכונית של קארל בנץ? ספוילר: המכונית הראשונה היתה שם הרבה לפניהן. מסע לחיפוש המרכבה הראשונה בעולם שבאמת יכלה לנסוע בלי סוסים. משם לחמישה סיפורים מפתיעים ומרתקים של מכוניות בנות זמננו ומשם למכונית של 2040. האם בכלל נמשיך לנהוג ממקום למקום? ומדוע ברור שנמשיך ליהנות מנהיגה?

איך זה לחיות במקום בלי מכוניות

החיבור היומיומי בין הולכי רגל ומכוניות צמודות, האם הוא הכרחי? מסע בין המקומות והאנשים שבחרו להפריד בין בני אדם ומכוניות. על האתגרים והפתרונות המקוריים, על ההבדלים התהומיים בחיי היומיום ועל המגוון המפתיע והלא מוכר של מקומות בלי מכוניות כאן בישראל. אסף בר-שי חי במשך שנה וחצי בקהילה ללא מכוניות ורץ לספר על זה.

יש לכם מכונית? המדריך המלא מהקנייה, דרך התחזוקה והנהיגה ועד למכירה

כמה זמן צריך נהג חדש לנהוג עם מלווה? איך מזהים סוחר רכב מוסווה כשמחפשים מכונית משומשת והאם זה באמת מסוכן לבריאות לקנות מכונית היברידית או חשמלית. הרצאה מלאה בסיפורים ובטיפים על המכונית שלכם ועל הנהיגה בה, מהחיפוש והקנייה, דרך התחזוקה ועד למכירה בשלום.

הרצאה מתעדכנת: הטרנדים בעולם הרכב

רוצים להישאר בעניינים בעידן הטלטלות האינטנסיבי שעובר על עולם הרכב? בהרצאה המתעדכנת ניתוח של שלל ההתרחשויות והסיפורים של תעשיית הרכב האדירה והסברים מפורטים על סדר היום של התעשייה, קצב התקדמות הרכב החשמלי, מהפכת הרכב האוטונומי, הרכב המקושר ושיתוף הרכב והנסיעות. הרצאה חיונית למי שרוצה שהחברה שלו תהיה עם אצבע על הדופק, מוכנה לעתיד הרכב, והוא קרוב קרוב

לפרטים נוספים ולהזמנות צרו קשר

speakers@podil.net

03-3741907