חן פלדמן, מפתח תוכנה קרוב ל15 שנים עם התמחות בתחום פיתוח פרונטאנד וארכיטקטורה של מערכות מורכבות.
 
בעל רקע רחב בתחום פיתוח התוכנה.  יוצא יחידה טכנולוגית  ובעבר לקח חלק בצוות תוכנה קטן של חברת סטרטאפ שנמכרה ב2015.
כיום מפתח ויועץ עצמאי לסטרטאפים וחברות גדולות ודוחף צוותים לעבוד בReact ו-React Native לפיתוח Web ומובייל.
 

מגיש את הפודקאסט "עושים תוכנה" ברשת עושים היסטוריה : פודקאסט לקהילת המתכנתים והמתכנתות שמטרתו ללמד, לספר סיפורים של הצלחות, כשלונות , אתגרים ובעיקר לשים דגש על מה שמתכנתים מתחילת דרכם ועד לותיקים בתחום רוצים לדעת, לשמוע ולקבל השראה ממנו

ההרצאות שלי:

חמשת הטרנדים החמים בעולם פיתוח הפרונטאנד ב2020

כאשר הצטרפו לחיינו בסביבות שנת 2012 ספריות פופולריות כמו Angular ו-React הן כמעט שינו את הצורה בה מפתחי פרונטאנד עובדים ופתחו את האופציה להעביר חלק נכבד מהלוגיקה והיכולות גם לצד הלקוח. פתאום הגיעו יותר אתגרי ארכיטקטורה ולוגיקה לצד הפרונטאנד שלפני כן לא עבד בצד הבקאנד. מאז, נוצרו עוד ספריות שלוקחות השראה מספריות אלו ומנסות לפתור את הבעיה באופן שונה או טוב יותר וחלק מהקהילה גם מאמצת אותן. התחרות בין הספריות הללו גדלה ויחד עם זאת כל אחת מהן משתפרת ונותנת את מיטב היכולות שלה למפתחים שרוצים לפתח מוצרים כגון: אתרים, אפליקציות ועוד. ביחד עם היכולות הללו נפתחת גם האופציה לספריות שנותנות למתכנת פרונטאנד שיודע javascript בלבד להשתמש במודלים של Machine Learning שלפני כן, רק Data Scientics השתמשו בהן וידע בפייתון היה סעיף חובה לשימוש בהן. היכולות לא מפסיקות להתקדם ומתחיל להיות קשה להבין איפה הספריה או היכולת שתישאר איתנו לטווח ארוך ובאמת נותנת ערך אמיתי ואיזו ספריה היא רק טרנד חולף. ההרצאה מתאימה לכל מתכנת שאוהב להיות בקידמה לא משנה אם מגיע מעולם הבקאנד או הפרונטאנד.

סדנה - פיתוח פרונטאנד באמצעות React

עולם פיתוח הפרונטאנד נהיה מורכב וחכם יותר בשנים האחרונות. יחד עם היכולות המתקדמות שנכנסו והיכולת לכתוב לוגיקה מהותית בצד הלקוח (פרונט), נוצרו מספר ספריות פופלריות לכתיבה מהירה ויעילה של אתרים ואפליקציות. אחת הספריות הפופלריות נקראת ריאקט (React) אשר נוצרה בשנת 2012 ע״י פייסבוק ומאז צברה תאוצה אדירה עם חברות מוכרות שעובדות איתה כגון: Instagram, Tesla, Bloomberg ועוד. בסדנה יועבר כל מה שצריך לדעת החל מהבסיס של כתיבת רכיבי UI באמצעות ריאקט ועד לכתיבת קוד נכון ויעיל שיגיע בסוף לסביבת פרודקשן של המוצר שלכם.

לפרטים נוספים צרו קשר:

speakers@podil.net

03-3741907